1. EM benkpress 2013

    11. august, 2013 15:05 av Sigve Valentinsen

    Det var 2 løftere med fra Sandnes Atletklubb på EM benkpress 2013.

    Linda fikk 4 plass mens Alastair fikk bronse og ble beste herreløfter på poeng.

    Alastair perset med 7kg og topper nå adelskalenderen med 189,01 poeng.

    http://www.europowerlifting.org/fileadmin/epf/data/results/ebp2013_w.htm

    http://www.europowerlifting.org/fileadmin/epf/data/results/ebp2013_m.htm

    IMG_8783

     72 kg
    1. Medvedeva Yulia   RUS 66,00 1,0374 5 155,0 155,0 165,0 155,0   160,79 12
    2. Arvidson Karolina   SWE 71,50 0,9806 4 145,0 145,0 157,5 145,0   142,18 9
    3. Roeder Vivien   GER 71,20 0,9834 2 125,0 130,0 135,0 130,0   127,84 8
    4. Kristensen Linda   NOR 71,50 0,9806 1 130,0 135,0 135,0 130,0
     

     Alistair

     

    120+ kg

     
    1. Svensson Fredrik   SWE 147,25 0,5547 27 330,0 337,5 340,0 340,0   188,61 12  
    2. Koch Kevin   GER 156,85 0,5498 17 315,0 330,0 340,0 340,0   186,93 9  
    3. McColl Alastair   NOR 137,95 0,5601 24 325,0 332,5 337,5 337,5

     

    Best Lifters of Open  
    PL.

      Lifter

     Nation B.Weight WF Result W. points  
    1. McColl Alastair

     

               Norway

    137,95 0,5601 337,5 189,01  
    2. Svensson Fredrik

     

    Sweden

    147,25 0,5547 340,0 188,61  
    3.

    Sandvik Kenneth

                  Finland 139,50 0,5591 335,0 187,29

     


  2. EM-Veteran 2013

    14. juli, 2013 19:29 av Sigve Valentinsen

     Sandnes Atletklubb hadde med 2 utøvere på EM, Layla Bjerga og Sigve Valentinsen.

    Det ble en hard kamp for Layla. Etter 2 underkjent bøy, satte hun 115 kg i siste forsøk. Det samme gjentok seg på 50 kg i benken. Likevel kunne hun tatt sølv med sin gode markløft, men 145 kg ble for tungt denne gang.

    IMAG0398

    Sigve Valentinsen. Han fikk godkjent sine 2 første knebøy. Da han skulle inn i tredje løft, ble tida for knapp. En fransk løfter hadde skadet seg i andre forsøk, men sto likevel oppført med tredjeløft. Det normale hadde da vært å la minuttet løpe. I stedet ble løfteren strøket ett løft før Sigve skulle inn. Dette var ikke riktig. Løfteren skulle vært strøket umiddelbart eller Sigve skulle hatt det ekstra minuttet. Nå ble tida for knapp.

    I benkpress ble det til gjengjeld en klar gullmedalje og vi håpet fortsatt på gull sammenlagt.

    Markløftet åpnet med et greit løft på 265 kg og sølvet var sikret. Nederlenderen åpnet på 300 og Sigve måtte på 285 kg for å gå forbi på kroppsvekt. Det manglet ørlite på utrettingen før han måtte sette stanga ned fordi grepet sviktet. Nederlenderen hadde høynet til 317,5 kg. Også han manglet svært lite på full utretting, men løftet ble korrekt underkjent. Så Sigve hadde fortsatt sjansen. Men også siste løft endte på samme måte og det ble sølv.

    Sigve fikk 2 plass på poeng av alle i master 2.

    Sigve_EM_2013


  3. lagfinalen i benkpress.

    23. juni, 2013 17:59 av Sigve Valentinsen

     Oslo SK vant lagfinalen i benkpress.

     

    På hjemmebane ble Oslo SK norgesmester for lag i dag.  Sandnes AK var lenge på topp, men uten godkjent resultat for Alastair McColl var det dessverre ingen sjans for å vinne. Oslo SK var den eneste klubb som fikk mere poeng i finalen enn de 3 innledene omgangene.

     

    Det var kun Sigve Valentinsen som satt norsk rekord i dag og de eneste personlige rekordene sto jentene for. Hege Berge fikk ikke noe resultat i benkpress på NM for 3 uker siden og var strålende fornøyd med ny pers på 125 kg idag og beste poengsum på Sande KK. Linda Kristensen vant NM i mai og fortsatte å imponere i dag. Nå ble det ny pers på 135 kg og et forsøk på norsk rekord på 138 kg, som var litt for tungt i dag.

    Det ble trukket lodd om 3 stk Eleiko stenger, og de gikk til Sandnes AK, SPUVI og Askim SK.


  4. Sommerstevne SAK 15 juni 2013

    15. juni, 2013 16:15 av Sigve Valentinsen

     

    Sommerstevne SAK 15 juni 2013

     

        Damer Vekt Klubb KB # BP # ML # Totalt Poeng
    U 84+
    1.
    Alexandra Stokka 85.15 Sandnes AK 110.0 1 67.5 1 100.0 1
    277.5
    245.81
    Å 84+
    1.
    Johanne Tjosevik* 117.70 Sandnes AK 100.0 1 55.0 1 120.0 1
    275
    220.66
        Herrer
    U 93
    1.
    Njål Pedersen* 88.50 Sandnes AK 140.0 1 100.0 1 200.0 1
    440
    283.36
    JR 93
    1.
    Joakim Jøssang* 87.40 Sandnes AK 140.0 1 100.0 1 150.0 1
    390
    252.84
    Å 93
    1.
    Joakim S. Dahl* 91.70 Sandnes AK 150.0 1 120.0 2 200.0 1
    470
    297.27
    Å 93
    2.
    Anders Fjogstad* 89.20 Sandnes AK 147.5 2 125.0 1 180.0 3
    452.5
    290.19
    Å 93
    -
    Tommy Skaar* 89.45 Sandnes AK -   100.0 3 195.0 2
    295
    188.92
    Å 105
    1.
    Henning Tornes 104.20 Sandnes AK -   230.0 1 -  
    230
    137.82
    Å 120
    1.
    Odd Eilef Haneberg* 116.25 Sandnes AK 140.0 1 105.0 2 170.0 1
    415
    240.45
    Å 120
    2.
    Jan Inge Espedal* 108.50 Sandnes AK -   192.5 1 -  
    192.5
    113.77
    YV 105
    1.
    Arve Rønnekleiv* 103.30 Stord SK 160.0 1 112.5 1 235.0 1
    507.5
    305.06

     

    Ranking

    Damer

    Ungdom

    Total

    1. Alexandra Stokka Sandnes AK 277.5 kg 245.81
     

    Knebøy

    1. Alexandra Stokka Sandnes AK 110.0 kg 97.44
     

    Benkpress

    1. Alexandra Stokka Sandnes AK 67.5 kg 59.79
     

    Markløft

    1. Alexandra Stokka Sandnes AK 100.0 kg 88.58

    Åpen

    Total

    1. Johanne Tjosevik Sandnes AK 275.0 kg 220.66
     

    Knebøy

    1. Johanne Tjosevik Sandnes AK 100.0 kg 80.24
     

    Benkpress

    1. Johanne Tjosevik Sandnes AK 55.0 kg 44.13
     

    Markløft

    1. Johanne Tjosevik Sandnes AK 120.0 kg 96.29

     

    Herrer

    Ungdom

    Total

    1. Njål Pedersen Sandnes AK 440.0 kg 283.36
     

    Knebøy

    1. Njål Pedersen Sandnes AK 140.0 kg 90.16
     

    Benkpress

    1. Njål Pedersen Sandnes AK 100.0 kg 64.40
     

    Markløft

    1. Njål Pedersen Sandnes AK 200.0 kg 128.80

    Junior

    Total

    1. Joakim Jøssang Sandnes AK 390.0 kg 252.84
     

    Knebøy

    1. Joakim Jøssang Sandnes AK 140.0 kg 90.76
     

    Benkpress

    1. Joakim Jøssang Sandnes AK 100.0 kg 64.83
     

    Markløft

    1. Joakim Jøssang Sandnes AK 150.0 kg 97.25

    Åpen

    Total

    1. Joakim S. Dahl Sandnes AK 470.0 kg 297.27
    2. Anders Fjogstad Sandnes AK 452.5 kg 290.19
    3. Odd Eilef Haneberg Sandnes AK 415.0 kg 240.45
    4. Henning Tornes Sandnes AK 230.0 kg 137.82
    5. Jan Inge Espedal Sandnes AK 192.5 kg 113.77
     

    Knebøy

    1. Joakim S. Dahl Sandnes AK 150.0 kg 94.88
    2. Anders Fjogstad Sandnes AK 147.5 kg 94.59
    3. Odd Eilef Haneberg Sandnes AK 140.0 kg 81.12
     

    Benkpress

    1. Henning Tornes Sandnes AK 230.0 kg 137.82
    2. Jan Inge Espedal Sandnes AK 192.5 kg 113.77
    3. Anders Fjogstad Sandnes AK 125.0 kg 80.16
    4. Joakim S. Dahl Sandnes AK 120.0 kg 75.90
    5. Tommy Skaar Sandnes AK 100.0 kg 64.04
    6. Odd Eilef Haneberg Sandnes AK 105.0 kg 60.84
     

    Markløft

    1. Joakim S. Dahl Sandnes AK 200.0 kg 126.50
    2. Tommy Skaar Sandnes AK 195.0 kg 124.88
    3. Anders Fjogstad Sandnes AK 180.0 kg 115.43
    4. Odd Eilef Haneberg Sandnes AK 170.0 kg 98.50

    Yngre Veteran

    Total

    1. Arve Rønnekleiv Stord SK 507.5 kg 305.06
     

    Knebøy

    1. Arve Rønnekleiv Stord SK 160.0 kg 96.18
     

    Benkpress

    1. Arve Rønnekleiv Stord SK 112.5 kg 67.62
     

    Markløft

    1. Arve Rønnekleiv Stord SK 235.0 kg 141.26

     


  5. Oslo SK arrangerer finalen i lagserien benkpress 2012/13

    26. april, 2013 21:28 av Sigve Valentinsen

     22. juni rigges lokalene i Bjølsenhallen om til finalen i lagserien benkpress 2012/13. Oslo SK har æren av å invitere de 10 beste lagene til en endelig finale med verdige vinnere.

     

    Invitasjoner og informasjon vil bli sendt ut til klubbene det gjelder i løpet av kort tid.

     

    Tidspunkt:

    Innveiing kl. 11.00, stevnestart kl. 13.00

     

    Stevnelokalet:

    Bjølsenhallen, Moldegata 7, 0445 Oslo

    Kart: http://1881.to/i46DlC

     

    Hotell og overnatting:

    Radisson Blue Hotel Nydalen er kun 10-15 minutters gange fra stevnehallen. Se informasjon på deres hjemmeside: http://www.radissonblu.no/hotellnydalen-oslo


  6. RM 2013 sør-vest

    7. mars, 2013 18:29 av Sigve Valentinsen

    Her er res fra RM sør-vest 2013.

    RM styrkeløft 2013

        Damer Vekt Klubb KB # BP # ML # Totalt Poeng
    JR 63
    1.
    Karin Myrstad 61.30 Sandnes AK 120.0 2 72.5 2 130.0 1
    322.5
    353.65
    JR 63
    2.
    Hilde Paulsen 59.75 Sandnes AK 125.0 1 70.0 3 125.0 2
    320
    357.92
    JR 63
    3.
    Cathrine Færevåg Neresen 59.50 Ganddal AK -   90.0 1 -  
    90
    100.99
    Å 63
    1.
    Malin Tjørhom 60.65 Sandnes AK 135.0 1 72.5 1 137.5 1
    345
    381.43
    Å 72
    1.
    Linda Kristensen 71.60 Sandnes AK 125.0 2 125.0 1 135.0 2
    385
    377.18
    Å 72
    2.
    Renate Evertsen 67.40 Ganddal AK 127.5 1 100.0 2 135.0 1
    362.5
    370.37
        Herrer
    U 83
    1.
    Alexander Lancaster 80.20 Ganddal AK 200.0 1 135.0 1 190.0 1
    525
    357.84
    U 83
    2.
    Torkil Neill Høksås* 79.00 Kristiansand AK 130.0 2 75.0 2 155.0 2
    360
    247.75
    U 93
    1.
    Tarald Knudsen Øvrebø* 84.80 Ganddal AK 180.0 2 117.5 3 217.5 1
    515
    339.49
    U 93
    2.
    Halldor Arnason 84.50 Stavanger SK 185.0 1 127.5 2 200.0 3
    512.5
    338.56
    U 93
    3.
    Vebjørn Grønningen 91.50 Haugaland AK 170.0 3 132.5 1 205.0 2
    507.5
    321.30
    U 120+
    1.
    Andreas Ravndal Røynstrand 129.00 Stavanger SK 255.0 1 175.0 1 240.0 1
    670
    379.49
    JR 66
    1.
    Hans Christian Hellestø* 64.70 Hommersåk AK 140.0 1 105.0 1 180.0 1
    425
    339.28
    JR 74
    1.
    Kim Andre Vigemyr* 73.40 Kristiansand AK 140.0 1 125.0 1 195.0 1
    460
    332.81
    JR 83
    1.
    Alexander Lykseth* 82.00 Kristiansand AK 180.0 1 107.5 1 210.0 1
    497.5
    334.52
    JR 93
    1.
    Enok Myrstad 83.40 Sandnes AK 230.0 2 170.0 1 250.0 1
    650
    432.64
    JR 93
    2.
    Runar Indahl 88.65 Ganddal AK 240.0 1 150.0 2 240.0 2
    630
    405.34
    JR 93
    3.
    Kristoffer Lund 88.50 Ganddal AK 210.0 3 145.0 3 215.0 3
    570
    367.08
    JR 105
    1.
    Sebastian White 103.20 Ganddal AK 260.0 1 195.0 1 250.0 1
    705
    423.92
    JR 105
    2.
    Wiggo kalsås* 96.90 Stavanger SK 200.0 2 110.0 4 222.5 2
    532.5
    328.34
    JR 105
    3.
    Ivan Sigmundsen 102.70 Ganddal AK 200.0 3 120.0 3 200.0 4
    520
    313.25
    JR 105
    4.
    Emanuel Tandrevold* 94.50 Stavanger SK 165.0 4 125.0 2 210.0 3
    500
    311.75
    JR 120
    1.
    Karl Magne Lund 110.90 Ganddal AK 270.0 1 170.0 1 270.0 1
    710
    416.77
    JR 120+
    1.
    Eivind Olsen 140.30 Haugaland AK 285.0 1 235.0 1 240.0 1
    760
    424.54
    Å 83
    1.
    Felix Mulle Blomberg* 82.10 Stavanger SK 170.0 1 115.0 1 245.0 1
    530
    356.11
    Å 93
    1.
    Helge Sviland 92.10 Sandnes AK -   220.0 1 -  
    220
    138.84
    Å 105
    1.
    Stian Larsen 105.00 Sandnes AK 250.0 1 210.0 2 257.5 1
    717.5
    428.78
    Å 105
    2.
    Frode Fjogstad 104.90 Sandnes AK -   240.0 1 -  
    240
    143.47
    Å 105
    3.
    Espen Hansen 103.50 Kristiansand AK -   200.0 3 -  
    200
    120.12
    Å 120
    1.
    Knut Are Kleppe 117.60 Sandnes AK 330.0 1 210.0 1 280.0 1
    820
    473.71
    YV 83
    1.
    Kjell Korneliussen 82.30 Sandnes AK -   157.5 1 -  
    157.5
    105.67
    YV 83
    2.
    Roger Ingdal* 81.70 Haugaland AK -   135.0 2 -  
    135
    90.98
    YV 93
    1.
    Frank Gyland 90.50 Kristiansand AK -   172.5 1 -  
    172.5
    109.81
    YV 120
    1.
    Tommy Egge* 114.50 Kristiansand AK 222.5 1 147.5 1 235.0 1
    605
    351.93
    EV 66
    1.
    Birger Sundstøl 65.70 Kristiansand AK -   100.0 1 -  
    100
    78.81
    EV 93
    -
    Sigve Valentinsen 86.00 Sandnes AK -   -   -  
    0
    0.00
    SV 93
    1.
    Arnfinn Skadsem 92.95 Ganddal AK 175.0 1 115.0 1 172.5 1
    462.5
    290.64

    RM Benkpress 2013

    RM sør-vest 2013 – Benkpress

     

        Damer Kroppsvekt Klubb KG Poeng
    JR 63
    1.
    Cathrine Færevåg Neresen 59.50 Ganddal AK 90.0
    100.99
    JR 63
    2.
    Karin Myrstad 61.30 Sandnes AK 72.5
    79.50
    JR 63
    3.
    Hilde Paulsen 59.75 Sandnes AK 70.0
    78.30
    ?63
    1.
    Malin Tjørhom 60.65 Sandnes AK 72.5
    80.16
    ?72
    1.
    Linda Kristensen 71.60 Sandnes AK 125.0
    122.46
    ?72
    2.
    Renate Evertsen 67.40 Ganddal AK 100.0
    102.17
        Herrer Kroppsvekt Klubb KG Poeng
    U 83
    1.
    Alexander Lancaster 80.20 Ganddal AK 135.0
    92.02
    U 83
    2.
    Torkil Neill Høksås 79.00 Kristiansand AK 75.0
    51.62
    U 93
    1.
    Vebjørn Grønningen 91.50 Haugaland AK 132.5
    83.89
    U 93
    2.
    Halldor Arnason 84.50 Stavanger SK 127.5
    84.23
    U 93
    3.
    Tarald Knudsen Øvrebø 84.80 Ganddal AK 117.5
    77.46
    U 120+
    1.
    Andreas Ravndal Røynstrand 129.00 Stavanger SK 175.0
    99.12
    JR 66
    1.
    Hans Christian Hellestø 64.70 Hommersåk AK 105.0
    83.82
    JR 74
    1.
    Kim Andre Vigemyr 73.40 Kristiansand AK 125.0
    90.44
    JR 83
    1.
    Alexander Lykseth 82.00 Kristiansand AK 107.5
    72.28
    JR 93
    1.
    Enok Myrstad 83.40 Sandnes AK 170.0
    113.15
    JR 93
    2.
    Runar Indahl 88.65 Ganddal AK 150.0
    96.51
    JR 93
    3.
    Kristoffer Lund 88.50 Ganddal AK 145.0
    93.38
    JR 105
    1.
    Sebastian White 103.20 Ganddal AK 195.0
    117.25
    JR 105
    2.
    Emanuel Tandrevold 94.50 Stavanger SK 125.0
    77.94
    JR 105
    3.
    Ivan Sigmundsen 102.70 Ganddal AK 120.0
    72.29
    JR 105
    4.
    Wiggo kalsås 96.90 Stavanger SK 110.0
    67.83
    JR 120
    1.
    Karl Magne Lund 110.90 Ganddal AK 170.0
    99.79
    JR 120+
    1.
    Eivind Olsen 140.30 Haugaland AK 235.0
    131.27
    ?83
    1.
    Felix Mulle Blomberg 82.10 Stavanger SK 115.0
    77.27
    ?93
    1.
    Helge Sviland 92.10 Sandnes AK 220.0
    138.84
    ?105
    1.
    Frode Fjogstad 104.90 Sandnes AK 240.0
    143.47
    ?105
    2.
    Stian Larsen 105.00 Sandnes AK 210.0
    125.50
    ?105
    3.
    Espen Hansen 103.50 Kristiansand AK 200.0
    120.12
    ?120
    1.
    Knut Are Kleppe 117.60 Sandnes AK 210.0
    121.32
    YV 83
    1.
    Kjell Korneliussen 82.30 Sandnes AK 157.5
    105.67
    YV 83
    2.
    Roger Ingdal 81.70 Haugaland AK 135.0
    90.98
    YV 93
    1.
    Frank Gyland 90.50 Kristiansand AK 172.5
    109.81
    YV 120
    1.
    Tommy Egge 114.50 Kristiansand AK 147.5
    85.80
    EV 66
    1.
    Birger Sundstøl 65.70 Kristiansand AK 100.0
    78.81
    SV 93
    1.
    Arnfinn Skadsem 92.95 Ganddal AK 115.0
    72.27

     


  7. Påmeldte løftere til RM sør-vest

    7. februar, 2013 21:22 av Sigve Valentinsen

     

    Pulje 1 Benkpress (10)

    Rediger

    Slett

     

    02.03.2013 09:00

    Cathrine Færevåg Neresen

    Junior

    63

    Ganddal AK

    f

    6

    Helge Sviland

    Åpen

    93

    Sandnes AK

    m

    13

    Frode Fjogstad

    Åpen

    105

    Sandnes AK

    m

    8

    Espen Hansen

    Åpen

    105

    Kristiansand AK

    m

    12

    Christine Freeman

    Yngre Veteran

    63

    Kristiansand AK

    f

    7

    Roger Ingdal

    Yngre Veteran

    83

    Haugaland AK

    m

    11

    Kjell Korneliussen

    Yngre Veteran

    83

    Sandnes AK

    m

    4

    Frank Gyland

    Yngre Veteran

    93

    Kristiansand AK

    m

    10

    Jan Arne Lykseth

    Yngre Veteran

    120

    Kristiansand AK

    m

    5

    Birger Sundstøl

    Eldre Veteran

    66

    Kristiansand AK

    m

    9

    Pulje 2 (12)

    Rediger

    Slett

     

    02.03.2013 09:00

     

    Alexander Lancaster

    Ungdom

    83

    Ganddal AK

    m

    26

    Torkil Neill Høksås

    Ungdom

    83

    Kristiansand AK

    m

    18

    Vebjørn Grønningen

    Ungdom

    93

    Haugaland AK

    m

    17

    Tarald Knudsen Øvrebø

    Ungdom

    93

    Ganddal AK

    m

    27

    Halldor Arnason

    Ungdom

    93

    Stavanger SK

    m

    22

    Andreas Ravndal Røynstrand

    Ungdom

    120+

    Stavanger SK

    m

    28

    Karin Myrstad

    Junior

    63

    Sandnes AK

    f

    24

    Hilde Paulsen

    Junior

    63

    Sandnes AK

    f

    20

    Irina Toft Sundtjenn

    Junior

    72

    Kristiansand AK

    f

    23

    Malin Tjørhom

    Åpen

    63

    Sandnes AK

    f

    25

    Renate Evertsen

    Åpen

    72

    Ganddal AK

    f

    19

    Linda Kristensen

    Åpen

    72

    Sandnes AK

    f

    21

    Pulje 3 (12)

    Rediger

    Slett

     

    02.03.2013 09:00

     

    Kim Andre Vigemyr

    Junior

    74

    Kristiansand AK

    m

    40

    Hans Christian Hellestø

    Junior

    66

    Hommersåk AK

    m

    42

    Alexander Lykseth

    Junior

    83

    Kristiansand AK

    m

    35

    Enok Myrstad

    Junior

    83

    Sandnes AK

    m

    39

    emanuel Tandrevold

    Junior

    93

    Stavanger SK

    m

    36

    Kristoffer Lund

    Junior

    93

    Ganddal AK

    m

    43

    Runar Indahl

    Junior

    93

    Ganddal AK

    m

    33

    Sebastian White

    Junior

    105

    Ganddal AK

    m

    38

    Ivan Sigmundsen

    Junior

    105

    Ganddal AK

    m

    37

    Karl Magne Lund

    Junior

    120

    Ganddal AK

    m

    34

    wiggo kalsås

    Junior

    105

    Stavanger SK

    m

    32

    Eivind Olsen

    Junior

    120+

    Haugaland AK

    m

    41

    Pulje 4 (8)

    Rediger

    Slett

     

    02.03.2013 09:00

     

    Felix Mulle Blomberg

    Åpen

    83

    Stavanger SK

    m

    54

    Michael Elle

    Åpen

    93

    Stavanger SK

    m

    50

    Stian Larsen

    Åpen

    105

    Sandnes AK

    m

    53

    Knut Are Kleppe

    Åpen

    120

    Sandnes AK

    m

    49

    Thorleif Thorsen

    Åpen

    120+

    Haugaland AK

    m

    51

    Tommy Egge

    Yngre Veteran

    120

    Kristiansand AK

    m

    47

    Sigve Valentinsen

    Eldre Veteran

    93

    Sandnes AK

    m

    52

    Arnfinn Skadsem

    Superveteran

    93

    Ganddal AK

    m

    48


  8. ER-Open 2013

    18:42 av Sigve Valentinsen

     Sandnes Atletklubb ble beste klubb.

    Finner res. her: http://styrkeloft.no/nyheter/arkiv/2196-hildeborg-loftet-210kg-i-benkpress

     

    Bilder tatt av ER – Equipment


  9. Opp pussingen på treningslokalet

    17. januar, 2013 22:51 av Sigve Valentinsen

    Nå er det blitt pusset opp på lokalet, mangler bare et par småting

    så er det meste på plass.

     

     

     


  10. Tor Herman med sølv i benkpress i VM 2012

    4. november, 2012 20:30 av Sigve Valentinsen

    Gratulere til Tor Herman med sølv i benk og 1020 kg sammenlagt som holdt til en flott 4 plass, med serien 397,5 – 295 – 327,5 kg = 1020kg sammenlagt

    314994_10150377454927674_604507673_10625124_1297609685_n[1]